Webové stránky

Věříme, že webové stránky jsou „výkladní skříní“ každé společnosti. Při jejich tvorbě respektujeme přání klienta a snažíme se maximálně vyjít vstříc jeho představě. Weby navrhujeme moderní, responzivní a jednoduché. Součásti našich služeb je kompletní roční správa, zálohování a servis.

YACHT IN PRAGUE – privátní plavby luxusními motorovými jachtami po Praze, cílová skupina: zahraniční turisté. Klient si přál jednuduché responzivní řešení, které by hned v úvodu návštěvníky zaujalo. Navrhli jsme interaktivní stránky, jejichž hlavní dominantou je video přehrávané na pozadí. Logo, video i samotný design stránek pochází z naší dílny.

PGA OF CZECH REPUBLIC – profesionální golfová asociace trenérů a hráčů golfu v ČR. Klient si přál modernizaci webu, díky které by na svých stránkách mohl lépe prezentovat svoje partnery a usnadnil práci s webem všem návštěvníkům. Navrhli jsme jednoduché responzivní řešení, díky kterému je na stránkách dostatek prostoru pro zprávy, fotky i prezentaci partnerů. Pro PGA of Czech Republic jsme v období Q4/2016 – Q1/2018 zajišťovali kompletní servis kreativní agentury – od grafiky webových i tištěných bannerů, přes e-mailing až po technickou správu dat, zálohování webu a mailových schránek.

PRIVATE EMOTION – zážitková agentura zaměřující se na privátní cestování. Klient si přál moderní a responzivní web, který by správně prezentoval exkluzivitu jeho služeb. Web jsme postavili na kvalitních fotografiích, tak, aby jeho návštěvníci získali ten správný dojem a představu o nabízených službách. Součástí zakázky bylo zajištění třech jazykových mutací webu – české, anglické a čínské. Překlady a korektury textů pro klienta zajistili naši zaměstnanci.